Agencja pracy – Monter plyt k-g – Grand Est

Region: Grand Est

Miejsce ogłoszenia: Metz

Telefon: 0695152795

Dodane przez: Kaczmarek

Cena: 1580

Wyświetlono: 72 razy

Biuro rekrutacyjne działająca na rynku budowlanym od ponad 13 lat, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Monter płyt kartonowo-gipsowych
Opis stanowiska :
– Montaż płyt kartonowo-gipsowych
– Montaż wewnętrznych płyt izolacyjnych (DOUBLAGE)
– Montaż sufitów podwieszanych (Armstrong)
– Stawianie metalowego szkieletu pod konstrukcje ścianek
Wymagania:
– Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– Wymagany własny samochód na dojazdy do pracy
– Ubranie robocze (kask, buty ochronne) na rozpoczęcie pracy
Oferujemy :
– Kontrakt na francuskich warunkach (ubezpieczenie socjalne i zdrowotne, składki emerytalne, podatki odprowadzane we Francji)
– Do 39 godzin pracy tygodniowo
– Kontrakt na min. 4 tygodnie
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji na rekrutacja@furnipol.com