Agencja pracy – Monter konstrukcji metalowych – Hauts-de-France

Region: Hauts-de-France

Miejsce ogłoszenia: Blendecques

Telefon: 536970600

Dodane przez: InterKadra

Cena:

Wyświetlono: 350 razy

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Monter konstrukcji metalowych/Spawacz
Numer ref. MKS/1219/OP

Zadania:
spawacz:
spawanie konstrukcji metalowej sufitowej przy wzmacnianiu struktury budynku,
praca na podnośnikach koszowych i w szelkach bezpieczeństwa.

monter konstrukcji metalowych:
montaż metalowych elementów konstrukcji wzmacniającej strukturę dachu.

Oczekujemy:
doświadczenia na podobnym stanowisku,
pozwolenia na prowadzenie podnośników,
szkolenia z zakresu pracy na wysokości,
znajomości j. francuskiego,
mile widziane prawo jazdy kat. B. i samochód,
mile widziana dyspozycyjność do pracy w okresie świątecznym.

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę,
stawka 10,03-11 € brutto/h +20% premii,
nadgodziny wypłacane +25% lub 50%,
darmowe zakwaterowanie,
ekwiwalent żywieniowy.

Prosimy aplikować poprzez link: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Monter-konstrukcji-metalowych-Spawacz/5348-3439-25-in1-3292.html