Agencja pracy – Monter konstrukcji metalowych – Hauts-de-France

Region: Hauts-de-France

Miejsce og艂oszenia: Blendecques

Telefon: 536970600

Dodane przez: InterKadra

Cena:

Wy艣wietlono: 583 razy

Tre艣膰 og艂oszenia:

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 12-letnim do艣wiadczeniem na rynku. Jeste艣my firm膮 godn膮 zaufania! Oferujemy prac臋 dostosowan膮 do Twoich kwalifikacji i potrzeb.
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Monter konstrukcji metalowych/Spawacz
Numer ref. MKS/1219/OP

Zadania:
spawacz:
spawanie konstrukcji metalowej sufitowej przy wzmacnianiu struktury budynku,
praca na podno艣nikach koszowych i w szelkach bezpiecze艅stwa.

monter konstrukcji metalowych:
monta偶 metalowych element贸w konstrukcji wzmacniaj膮cej struktur臋 dachu.

Oczekujemy:
do艣wiadczenia na podobnym stanowisku,
pozwolenia na prowadzenie podno艣nik贸w,
szkolenia z zakresu pracy na wysoko艣ci,
znajomo艣ci j. francuskiego,
mile widziane prawo jazdy kat. B. i samoch贸d,
mile widziana dyspozycyjno艣膰 do pracy w okresie 艣wi膮tecznym.

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o francusk膮 umow臋 o prac臋,
stawka 10,03-11 鈧 brutto/h +20% premii,
nadgodziny wyp艂acane +25% lub 50%,
darmowe zakwaterowanie,
ekwiwalent 偶ywieniowy.

Prosimy aplikowa膰 poprzez link: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Monter-konstrukcji-metalowych-Spawacz/5348-3439-25-in1-3292.html

Wy艣lij wiadomo艣膰 do osoby kt贸ra doda艂a og艂oszenie