Kurs 鈧瑄ro: z艂

Agencja pracy – Monter fasad – Korsyka

Region: Corse

Miejsce og艂oszenia: Korsyka

Telefon: 12 349 09 92

Dodane przez: EuropaJOB

Cena:

Wy艣wietlono: 148 razy

Tre艣膰 og艂oszenia:

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadaj膮ca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje os贸b ch臋tnych do pracy na stanowisku: Monter fasad

Rozpocz臋cie pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Korsyka, Francja

Opis stanowiska:
– praca na wysoko艣ci przy monta偶u fasad
– ocieplanie elewacji budynk贸w
– praca w wykorzystaniem rusztowa艅 na r贸偶nych budowach
– obs艂uga elektronarz臋dzi
– inne prace na budowie

Wymagania:
– do艣wiadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– dok艂adno艣膰, terminowo艣膰 i samodzielno艣膰 w wykonywanych pracach
– dobra organizacja czasu pracy w艂asnej
– do艣wiadczenie w pracy na terenie Francji mile widziane

Oferujemy:
– zatrudnienie bezpo艣rednio u francuskiego pracodawcy
– zakwaterowanie op艂acone przez pracodawc臋
– sta艂a stawka godzinowa
– nadgodziny p艂atne o 25% i 50% wi臋cej
– dodatek 偶ywieniowy lub posi艂ek w ci膮gu dnia pracy
– mo偶liwo艣膰 podj臋cia d艂ugoterminowej wsp贸艂pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przes艂anie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl wpisuj膮c w tytule nazw臋 stanowiska.

Klauzula dotycz膮ca przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzib膮 w Krak贸w 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane s膮 dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyra偶enia przez Pani膮/Pana wyra藕nej i dobrowolnej zgody tak偶e dla potrzeb przysz艂ych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost臋pu do tre艣ci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre艣lonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz akt贸w wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyra藕nej zgody.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania si臋 z wybranymi kandydatami.

Wy艣lij wiadomo艣膰 do osoby kt贸ra doda艂a og艂oszenie