Agencja pracy – Monter elewacji zewnętrznych – Francja

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Sallanches

Telefon: 536970600

Dodane przez: InterKadra

Cena:

Wyświetlono: 67 razy

InterKadra to Agencja pracy tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko: Monter elewacji zewnętrznych

Nr ref: MEZ/0619/OP

Miejsce pracy: Sallanches, Alpy Francuskie

Oferujemy:

pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową,
stawkę godzinową: 11,50 EUR brutto/godzinę;
zakwaterowanie: zapewnia kontrahent;
wymiar czasu pracy: do 48 godzin tygodniowo.

Zadania:

montowanie i ocieplanie fasad ( tynkowe).

Oczekujemy:

zaangażowania w powierzone zadania,
chęci do wyjazdu “od zaraz”,
mile widziane posiadanie własnego samochodu, który będzie służył tylko do dojazdu do pracy.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.