Agencja pracy – Mechanik maszyn rolniczych – Francja

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Laval D'Aix

Telefon: 536970600

Dodane przez: InterKadra

Cena:

Wyświetlono: 59 razy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko: Mechanik maszyn rolniczych

Nr ref: MMR/0519/OP

Miejsce pracy: LAVAL D’AIX (80KM od Grenoble), Francja

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową,
zakwaterowanie zapewnione,
stawkę godzinową 10,55 EURO brutto,
dodatek transportowy – częściowy zwrot kosztów podróży,
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

Zadania

naprawa głównie traktorów,
naprawy takich części jak: sprzęgło, układ hydrauliczny, siłowniki,
drobne prace spawalnicze (spawanie rdzy, małych dziurek).

Oczekujemy

doświadczenia w zawodzie,
znajomości języka francuskiego.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.