Agencja pracy – Malarz – Francja

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Lullin

Telefon: 536 970 600

Dodane przez: InterKadra

Cena:

Wyświetlono: 88 razy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko: Malarz

Nr ref: MAL/0619/OP

Miejsce pracy: Lullin, Alpy Francuskie, okolice Genewy

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
stawkę 11 EUR brutto/h,
płatne nadgodziny,
darmowe zakwaterowanie.

Zadania

malowanie pomieszczeń mieszkalno-usługowych

Oczekujemy:

3-letnie doświadczenie,
znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.