Agencja pracy – Lakiernik samochodowy / Blacharz – Kraj Loary

Region: Pays-de-la-loire

Miejsce og艂oszenia: Nantes

Telefon: 123490992

Dodane przez: EuropaJob

Cena:

Wy艣wietlono: 188 razy

Tre艣膰 og艂oszenia:

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadaj膮ca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje os贸b ch臋tnych do pracy na stanowisku: Lakiernik samochodowy / Blacharz

Opis stanowiska:
– praca w zak艂adzie zajmuj膮cym si臋 napraw膮 samochod贸w osobowych
– przygotowywanie powierzchni element贸w do malowania
– lakierowanie karoserii samochod贸w osobowych
– kontrola pomalowanych element贸w
– prace blacharskie

Wymagania:
– co najmniej 3-letnie udokumentowane do艣wiadczenie jako lakiernik samochodowy / blacharz
– mile widziane do艣wiadczenie w pracy na terenie Francji
– prawo jazdy kat. B
– mile widziana mo偶liwo艣膰 wyjazdu do Francji w艂asnym samochodem

Oferujemy:
– mo偶liwo艣膰 podj臋cia sta艂ej pracy na terenie Francji
– zwrot koszt贸w za dojazd Polska – Francja
– zagwarantowane w pe艂ni bezp艂atne zakwaterowane (op艂acane przez pracodawc臋)
– atrakcyjne wynagrodzenie
– nadgodziny (powy偶ej 35h tygodniowo) p艂atne o 25% i 50% wi臋cej

Osoby zainteresowane ofert膮 prosimy o przesy艂anie CV na adres:
rekrutacja@europajob.pl z dopiskiem 鈥渓akiernik samochodowy/blacharz, Francja鈥 w tytule wiadomo艣ci.

Klauzula dotycz膮ca przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzib膮 w Krak贸w 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane s膮 dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyra偶enia przez Pani膮/Pana wyra藕nej i dobrowolnej zgody tak偶e dla potrzeb przysz艂ych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost臋pu do tre艣ci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre艣lonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz akt贸w wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyra藕nej zgody.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania si臋 z wybranymi kandydatami.

Wy艣lij wiadomo艣膰 do osoby kt贸ra doda艂a og艂oszenie