Agencja pracy – Kierowca C+E – Owernia-Rodan-Alpy

Region: Owernia-Rodan-Alpy

Miejsce ogłoszenia: Lyon

Telefon: 536 970 600

Dodane przez: InterKadra

Cena:

Wy┼Ťwietlono: 454 razy

Tre┼Ť─ç og┼éoszenia:

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim do┼Ťwiadczeniem na rynku. Oferujemy prac─Ö dostosowan─ů do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jeste┼Ťmy firm─ů godn─ů zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutacj─Ö na stanowisko:

KIEROWCA C+ E

Nr ref:KIF/1119/OP

Miejsce pracy: Lyon

Oferujemy:

12,50 e/h,
Ekwiwalent ┼╝yweniowy 10 ÔéČ za dzie┼ä,
zagwarantowane zakwaterowanie,
Zadania

dostawy,
w razie potrzeb noszenie skrzynek z mi─Ösem, w─Ödlinami itd (do 10kg),

Oczekujemy

prawo jazdy C+ E ,

karta kierowcy,

wa┼╝ny dokument potwierdzaj─ůcy uko┼äczenie kursu dokszta┼écaj─ůcego,

wa┼╝ne badania kierowcy,

wa┼╝ne badania psychotechniczne.

Oferowane stanowisko nie jest tym, kt├│rego szuka┼ée┼Ť? Zajrzyj na nasz─ů stron─Ö internetow─ů www.interkadra.pl lub odwied┼║ nas w jednym z 20 centr├│w rekrutacyjnych na terenie ca┼éej Polski i sprawd┼║ co mo┼╝emy Ci zaproponowa─ç.

W przes┼éanych aplikacjach prosimy o dopisanie nast─Öpuj─ůcej klauzuli:
Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powy┼╝ej oraz do┼é─ůczonym ┼╝yciorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji.
Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powy┼╝ej oraz do┼é─ůczonym ┼╝yciorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przysz┼éo┼Ťci nowych ofert pracy.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest InterKadra Sp. z o.o. z siedzib─ů w Krakowie [kod 30-552, ul. Wielicka 50 wpisana do Rejestru Przedsi─Öbiorc├│w Krajowego Rejestru S─ůdowego prowadzonego przez S─ůd Rejonowy dla Krakowa ┼Ür├│dmie┼Ťcia w Krakowie, XI Wydzia┼é Gospodarczy Krajowego Rejestru S─ůdowego pod nr KRS 0000272214.
Pani/a dane osobowe b─Öd─ů przetwarzane w celach rekrutacyjnych.
Podanie przez Pani─ů/a danych jest dobrowolne ale niezb─Ödne, aby zaproponowa─ç Pani/u wsp├│┼éprac─Ö.
Dane osobowe, kt├│re nam Pan/i poda┼é/a, przetwarzamy do czasu ew. zg┼éoszenia przez Pana/i─ů sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, nie d┼éu┼╝ej jednak ni┼╝ przez 12 miesi─Öcy liczonych od dnia otrzymania tych danych. Przed up┼éywem 12 miesi─Öcy mo┼╝emy skontaktowa─ç si─Ö z Tob─ů w celu ustalenia czy chcesz udzieli─ç zgody na pozostanie w naszej bazie rekrutacyjnej do cel├│w przysz┼éych rekrutacji (lub marketingowych) na dalszy okres kolejnych 12 miesi─Öcy.
Posiada Pani/Pan prawo dost─Öpu do tre┼Ťci swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usuni─Öcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofni─Öcia zgody w dowolnym momencie bez wp┼éywu na zgodno┼Ť─ç z prawem przetwarzania, kt├│rego dokonano na podstawie zgody przed jej cofni─Öciem. Pani/Pana dane b─Öd─ů przetwarzane w spos├│b zautomatyzowany, w tym r├│wnie┼╝ w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji b─Ödzie odbywa┼éo si─Ö na zasadach dopasowania posiadanych kwalifikacji do proponowanej Pani/Panu oferty pracy oraz poprzez elektroniczne metody rekrutacji.
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna Pani/Pan, i┼╝ przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotycz─ůcych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
Zach─Öcamy jednak do uprzedniego skontaktowania si─Ö ze Sp├│┼ék─ů celem wyja┼Ťnienia wszelkich w─ůtpliwo┼Ťci, wi─Öcej informacji na stronie www.interkadra.pl

Wy┼Ťlij wiadomo┼Ť─ç do osoby kt├│ra doda┼éa og┼éoszenie