Agencja pracy – Kelner/ka – Francja

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Lyon

Telefon: 693006006

Dodane przez: Damian

Cena: 10

Wyświetlono: 84 razy

Treść ogłoszenia:

AP VECTOR
Prawdopodobnie najbardziej profesjonalna firma współpracująca z wysokiej klasy polskimi fachowcami na terenie Europy.
Dbamy o każdego pracownika!

Obecnie do pracy na terenie Francji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KELNER / KELNERKA

Obowiązki:
• serwis i obsługa gości w restauracji hotelowej (okolice Lyonu)

Wymagania
• komunikatywna znajomość języka francuskiego (co najmniej B1)
• gotowość do wyjazdu od zaraz i na dłuższy okres czasu (ok 1 roku)
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowiskuOferujemy• zatrudnienie na warunkach francuskich
• stawkę od ok 10 euro brutto/h (uzależniona od doświadczenia)
• liczba godzin pracy: 39h/tydz.
• ZAPEWNIONE zakwaterowanie (pokój jednoosobowy + łazienka) oraz wyżywienie
• dojazd we własnym zakresie (odbiór z Lyonu)
• możliwość współpracy długoterminowej