Agencja pracy – Fileciarz (ryby morskie) – Oksytania

Region: Oksytania

Miejsce ogłoszenia: Frontignon

Telefon: +48 81 532 24 32

Dodane przez: In Temporis Polska

Cena: 10,03

Wyświetlono: 101 razy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży przetwórczej, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

FILECIARZ

Zakres obowiązków:
– wykrawanie łbów, patroszenie, filetowanie ryb
– etykietowanie i pakowanie ryb
– inne prace porządkowe

Wymagania:
– min. roczne doświadczenie w podobnym zawodzie (przy filetowaniu ryb morskich jak tuńczyk i łosoś), mile widziane na kontraktach zagranicznych;
– doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej
– mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy:
– Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę;
– Stawkę godzinową SMIC 10,03 EUR brutto/h.
– Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie.
– Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Licencja Agencji nr 1954.