Agencja pracy – Cieśla/Dekarz – Francja

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Savoie

Telefon: 536970600

Dodane przez: InterKadra

Cena:

Wyświetlono: 106 razy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim

doświadczeniem na rynku.

Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Cieśla/Dekarz
Miejsce pracy: region Savoie i Haute Savoie, Francja

Nr. ref.: CDF/1019/OP

Oferujemy:

legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
stawkę: 10,50 € brutto/godzinę + ICCP i IFM = około 12,70 €,
darmowe zakwaterowanie,
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.

Zadania:

prace ciesielskie,
budowa konstrukcji dachowych z drewna,
pokrycia dachowe,
docieplenia,
montaż elementów blacharskich: rynny, rury spustowe.

Oczekiwania:

3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Prawo jazdy kt.B
Znajomość j. francuskiego mile widziana.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.