Agencja pracy – Cie┼Ťla/Dekarz – Francja

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Savoie

Telefon: 536970600

Dodane przez: InterKadra

Cena:

Wy┼Ťwietlono: 180 razy

Tre┼Ť─ç og┼éoszenia:

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim

do┼Ťwiadczeniem na rynku.

Jeste┼Ťmy firm─ů godn─ů zaufania! Oferujemy prac─Ö dostosowan─ů do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutacj─Ö na stanowisko:

Cie┼Ťla/Dekarz
Miejsce pracy: region Savoie i Haute Savoie, Francja

Nr. ref.: CDF/1019/OP

Oferujemy:

legalne zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö,
stawk─Ö: 10,50 ÔéČ brutto/godzin─Ö + ICCP i IFM = oko┼éo 12,70 ÔéČ,
darmowe zakwaterowanie,
pomoc w dope┼énieniu formalno┼Ťci zwi─ůzanych z wyjazdem.

Zadania:

prace ciesielskie,
budowa konstrukcji dachowych z drewna,
pokrycia dachowe,
docieplenia,
monta┼╝ element├│w blacharskich: rynny, rury spustowe.

Oczekiwania:

3-5 lat do┼Ťwiadczenia na podobnym stanowisku
Prawo jazdy kt.B
Znajomo┼Ť─ç j. francuskiego mile widziana.

Oferowane stanowisko nie jest tym, kt├│rego szuka┼ée┼Ť? Zajrzyj na nasz─ů stron─Ö internetow─ů www.interkadra.pl lub odwied┼║ nas w jednym z 20 centr├│w rekrutacyjnych na terenie ca┼éej Polski i sprawd┼║ co mo┼╝emy Ci zaproponowa─ç.

Wy┼Ťlij wiadomo┼Ť─ç do osoby kt├│ra doda┼éa og┼éoszenie