W listopadzie ubieglego roku skontaktowalem sie z firm posrednicza w Paryzu w celu zalozenia firmy. Moim planem byla sprzedaz artykulow skorzanych (kapci) podczas swiatecznego marketu w Divonne Le Bains.
Niestety zaufalem na slowo firmie posredniczej. , Przedsatwiciel wytlumaczyl mi iz po miesiacu bez problemow bede mogl zamknac ta firme.
Nie zapoznalem sie wystarczajaco z dokumentacja. Na dodatek handel niestety zakonczyl sie fiaskiem.
Firma posrednicza zalozyla mi spoke SARL (z tego co ja rozumiem to spolka zoo).
Od stycznia biezacego roku probuje the spare wyjasnic i zamknac spoke. Dodam jeszcze iz nie posiadam adresu we Francji. Firma posrednicza dal a mi address za oplata 40 euro miesiecznie.

Czy mogli by mi Panstwo doradzic co zrobic w tej sytuacji? Nie rozumiem dokladnie calego process zamkniecia. Jakie dokumenty beda potrzebne?

Podejzewam rowniez iz zostalo mi otworzone konto w banku na ta ze spoke , lecz nie mam detail co do banku i tego konta. Czy to jest mozliwe, i czy firma posrednicza wedlug prawa francuskiego musi udostepnic mi the detale, abym mogl zamknac konto?
Z gory dziekuje za pomoc.