Magda Mołek nie odpytuje swoich rozmówców. Nie ocenia ich i nie atakuje. Za to uważnie słucha, co mają do powiedzenia i próbuje zrozumieć ich tok myślenia. W najbliższym odcinku prowadząca będzie gościć Danutę Stenkę, aktorkę, matkę, miłośniczkę swojej pracy i nowych wyzwań. Czy uważa, że istnieje film, dla którego warto poświęcić się w pełni? Dlaczego zdecydowała się na chwilę wytchnienia i terapię? Na szczerą, emocjonującą rozmowę dwóch pięknych i fascynujących Polek zapraszamy w niedzielę 5 stycznia o godz. 20.00 (CET – Berlin, Paryż) na antenę iTVN.
Danuta Stenka jest jedną z najwybitniejszych polskich aktorek, obdarzonych charyzmą i urodą. Okazuje się, że ta ambitna i pracowita kobieta nie lubi laurek i pochwał, bo dużo od siebie wymaga. Nie potrafi odmawiać i uwielbia trudne, ryzykowne role. Jej ogromną pasję i oddanie zawodowi dostrzegł jej mąż, który zrezygnował z własnej kariery aktorskiej, by przejąć obowiązek opieki nad domem. Mimo to w życiu Danuty Stenki przyszedł moment, gdy musiała się zatrzymać, odłożyć na bok pękający w szwach kalendarz i zacząć brać leki. O trudnych chwilach, ale także o miłości, urodzie, dojrzałości, zmarszczkach i wartym skalpela scenariuszu już wkrótce słynna aktorka opowie Magdzie. Jak żyje się w wielopokoleniowym domu i czy da się pogodzić pracę z macierzyństwem? Tej rozmowy warto posłuchać!
Świat pędzi w szalonym tempie i wszyscy żyją w pośpiechu. Jednak w programie Magdy Mołek, w którym czas płynie wolniej, a miła atmosfera zachęca do rozmowy, goście są zawsze „W roli głównej”. „Ja nie robię wywiadów, ja rozmawiam” – podkreśla prowadząca. Niektórzy goście unikają osobistych zwierzeń, ale Magda nawet w dużym studiu potrafi jak nikt inny stworzyć intymną atmosferę, przełamać dystans i skłonić swoich gości do prywatnych refleksji. Na wyróżniający się dystansem i niezwykłą klasą talk show TVN Style z gościnnym udziałem znakomitej aktorki Danuty Stenki zapraszamy do iTVN.
TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN STYLE

w-roli-glownej_tvn_bartosz-krupa_east-news_1.jpg w-roli-glownej_odc5_tvn_cezary-piwowarski_4.jpg w-roli-glownej_odc5_1.jpg