Witam serdecznie i bardzo prosze Panstwa o pomoc.
Obecnie jestem w 5 miesiacu ciazy, posiadam securite social, ubezpieczenie dodatkowe nieco sie opoznia z winy mojego pracodawcy ktory ''PODOBNO'' sam ma obowiazek mnie ubezpieczyc- pracuje w barze polaczonym z tabakiem. w tym miesiacu pobrano mi juz comiesieczna skladke ale nadal czekam na karte potwierdzajaca ze posiadam to ubezpieczenie. Przez to przy comiesiecznej wizycie w szpitalu pytaja o muttuel i zaczynam bac sie coraz bardziej ze z powodu takiej powolnosci nie poniose kosztow porodu ktory bedzie w lipcu i pobytu w szpitalu tym bardziej ze skladki te nalezy chyba oplacac najpierw pare miesiecy zeby podlegac temu ubezpieczeniu.
Poza tym martwi mnie kolejna rzecz, czytalam ze bedac na urlopie macierzynskim powinnam dostac zasilek ale poprzez wiele innych czynnikow mozliwe jest ze bede otrzymywac kwote swojego wynagrodzenia, i tego wlasnie nie rozumiem poniewaz bylam przekonana ze pieniazki ktore zarabiam teraz bede otrzymywac rowniez bedac na urlopie maciezynskim w takiej samej wysokosci...
bardzo prosze Panstwa porade i pomoc, bede naprawde wdzieczna
pozdrawiam