Asystent(ka) Kierownika Projektu / Tłumacz francuskiego
Firma : CREO Sp. z o.o.
Rodzaj pracy : Pełny etat
Branża : Budownictwo
Miejsce pracy : Francja

Opis stanowiska pracy:
- Tłumaczenia z języka francuskiego na polski i z polskiego na język francuski (ustne i pisemne)
- Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji budowy
- Nadzór nad zatrudnionymi ekipami

Wymagania :
- Biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie (pierwszy etap rekrutacji : rozmowa w języku francuskim)
- Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
- Komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność
- Prawo jazdy kat.B
- Dyspozycyjność : praca we Francji
- Doświadczenie budowlane nie jest wymagane
Oferujemy :
- Możliwość rozwoju w firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Narzedzia pracy : samochód, telefon, laptop
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres mailowy :
contact[at]creofrance.fr
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.