Witam serdecznie.
A ja mam problem i nie mogę go przeskoczyc chyba jestem za mała .mam męża mieszkanie samochód we francji a dokładnie w Conflans i bardzo bym chciała tam mieszkac i zyc razem z mężem niestety nie znam języka i nie mogę znalęzc pracy chociaż będąc teraz przez dwa miesiące u męża załapałam kilka pojedyńczych słow jednak jest to na pewno za mało i nie znam nogo to mógł by nam pomóc.Mój mąż pracuje od roku w Andresach ale na polskiej działalności i przyznam ze tez nie bardzo zna język chociaż jest fachowcem w tym co robi i swietnie daje sobie rade w swojej pracy ale to za mało aby pójsc do urzedów i jakoś się dogadac aby zapisac się gdzies na język czy w poszukiwaniu dla mnie pracy a ponadto mam 43 lata chociaz jestem sprytną istota tak mi się do tej pory wydawało tak teraz jestem w dołku.Starszy syn teraz zaczął studiowac córka jest w gimnazjum i bardzo chętnie pojechała by tez do Conflans bo w Polsce nie ma przyszłości ale co z tego bariera językowa abo brak znajomości.Jeśli jest ktoś kto chciałby mi pomoc w znalezieniu pracy bardzo proszę na meila wiadomości: e.lisinska[at]wp.pl.Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie tych szczęśliwych i mniej zadowolonych.