Jak przepisy mają się tu we Francji odnosnie kija baseballowego?
w Polsce jest wyraźnie napisane ze:
Oryginalny kij bejsbolowy nie jest narzędziem określonym w art. 4
ust. 1 pkt 4 lit. a, zd. ostatnie ustawy z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji (Dz. U. Nr 53, poz. 549).
a wiec wyraznie pisze ze jak jest oryginalny to mozna, a pałki baseballowo-pobobnej nie wolno.