Zobacz czy będzie przejeżdżał koło Ciebie? 😉
Start koło 16.35 – CHANTILLY
Le Lys (LAMORLAYE)
Abbaye de Royaumont
VIARMES
VILLAINES-SOUS-BOIS
MOISSELLES
BOUFFÉMONT
Forêt de Montmorency
MONTLIGNON
EAUBONNE
ERMONT
SANNOIS
FRANCONVILLE
ARGENTEUIL
GENNEVILLIERS
COLOMBES
COURBEVOIE
PUTEAUX
SURESNES
Lasek Buloński
Longchamp
PARYŻ
Porte Maillot
Plac de l’Étoile-Charles de Gaulle
Plac de l’Alma
Plac de la Concorde
Luwr
Koło godziny 19. POLA ELIZEJSKIE