Oferta pracy – Szpachlarz/gipsiarz plyt

Miejsce ogłoszenia: Lyon

Telefon:

Cena:

Wyświetlono: 78 razy

Szukasz pracy we Francji? Umiesz szpachlowac laczenia regipsow? Jestes dokladny i sumienny w pracy? Nie zwlekaj, napisz!

Opis stanowiska :

– Prace z zakresu szpachlowania maszynowego lub ręcznego, leczenia plyt gipsowo-kartonowych

– Przygotowywanie powierzchni do malowania

– Praca na rusztowaniach i ruchomych podestach

Wymagania:

– Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

– Dokladność i precyzja

– Mile widziana znajomośc języka francuskiego

Oferujemy :

– Kontrakt na francuskich warunkach (ubezpieczenie socjalne i zdrowotne, składki

emerytalne, podatki odprowadzane we Francji)

– Zakwaterowanie gwarantowane

– Opieka koordynatora polskojęzycznego: tłumaczenia i administracja

– kontrakt i zarobki na francuskich warunkach!

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji na mk@ab2pro.com