Oferta pracy – Operator pily i urzadzen tnacych

Region:

Miejsce ogłoszenia: Orleans

Telefon: 784 584 110

Cena:

Wyświetlono: 109 razy

Agencja Zatrudnienia GRUPA MOBILITY Sp. z o.o. Sp. k. posiadająca certyfikat nr 11595
Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia , dla swojego Klienta we Francji
poszukuje osób do pracy na stanowisko:

OPERATOR PIŁY I URZĄDZEŃ TNĄCYCH
Miejsce pracy: Francja

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w uboju i rozbiorze mięsa wieprzowego.
Zadania:

nacinanie klatek piersiowych tusz za pomocą noża
przecinanie klatki piersiowej i mostka
odcinanie nóg przednich od tuszy
odcinanie głowy i prawej klatki piersiowej
wycinanie lewej klatki piersiowej
układanie tuszy do wykrawania
odcinanie łopatki i gardła
wycinanie żeberek z łopatki
nacinanie i oddzielanie słoniny za pomocą noża
usuwanie pozostałości chudego mięsa ze słoniny
sprawdzanie słoniny przed obróbką
Wymagania:
doświadczenie jako operator piły i urządzeń tnących w rzeźni
gotowość do pracy w niskich temperaturach oraz w hałaśliwym otoczeniu
dobra kondycja fizyczna
gotowość wyjazdu na dłuższy okres czasu
możliwość rozpoczęcia pracy OD WRZEŚNIA 2017
Mile widziane:
posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz własnego auta
znajomość języka francuskiego
Oferujemy:
możliwość rozpoczęcia pracy od WRZEŚNIA 2017
praca NA DŁUŻSZY OKRES CZASU
zatrudnienie na WARUNKACH FRANCUSKICH

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@grupamobility.eu
KONTAKT: 784 584 110

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).