Oferta pracy – Monter , ślusarz

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Reims

Telefon: 789405802

Cena:

Wyświetlono: 36 razy

IPF Group, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności w outsourcingu pracowników fizycznych, poszukuje montera /ślusarza we Francji:

Opis stanowiska pracy;

– przygotowywaniem elementów metalowych w sektorze lotniczym (zbiorniki).
– walcowanie, zginanie, produkcja elementów,
-proste wyposażenie zmontowanej struktury (np kable).
-praca z rysunkiem techniczne

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie i stałą premię do wypłaty
– dzienne premie
– możliwość nadgodzin
– pracę w polskim zespole
– zorganizowany transport i zakwaterowanie
– bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
– zdalne załatwienie formalności
– wsparcie koordynatora
Wymagania:

– dyspozycyjność do wyjazdu za granicę
-Znajomość mechaniki
-min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane oferta pracy prosimy o przesłanie swojego CV pod adres : rekrutacja@ipf.jobs