Oferta pracy – Lakiernik samochodowy

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Épernay

Telefon: 789405802

Cena:

Wyświetlono: 18 razy

IPF Group SA, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje osób na stanowisko:lakiernik samochodowy

Obowiązki:
-lakierowanie samochodów osobowych w kabinie lakierniczej
-przygotowanie, dobieranie i mieszanie odcieni/barwy farby
-korekta lakieru po wyjściu z kabiny
-praca w warsztacie samochodowym
-lakierowanie luksusowych samochodów
Oferujemy:
-umowę na warunkach francuskich
-opiekę koordynatora
-pomoc w organizacji wyjazdu
– możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności

Wymagania:
-min. 4 lata doświadczenia w lakierowaniu samochodów osobowych
-doświadczenie w lakierach wodnych
-dynamika pracy, dokładność, skrupulatność
-dyspozycyjność

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV pod adres : rekrutacja@ipf.jobs lub kontakt pod numer 789405802