Oferta pracy – Export Manager

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Paryż

Telefon: +48 507 855 039

Cena:

Wyświetlono: 153 razy

Treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:

* Realizacja celów sprzedażowych we Francji
* Budowa i zarządzanie siecią dystrybucji
* Monitoring konkurencji, analizy produktowe
* Zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klienta zgodnie z przyjętymi standardami
* Budowanie pozytywnego wizerunku firmy, negocjowanie warunków handlowych
* Pozyskiwanie nowych klientów lub obszarów sprzedaży
* Udział w targach i wystawach międzynarodowych

Wymagania:

* Biegła znajomość języka francuskiego ( mile widziana znajomość II języka obcego)
* Doświadczenie w sprzedaży minimum 5 lat (B2B)
* Doskonałej organizacji pracy i samodzielności
* Miejsce zamieszkania: Francja
* Ponadprzeciętne zaangażowanie
* Nastawienie na rezultat, szukanie rozwiązań
* Wykształcenie wyższe ( preferowane techniczne)
* Zdolność budowania długotrwałych relacji z klientami

Oferujemy:
* Wsparcie w okresie wdrożenia
*Wyjątkowe wyzwanie zawodowe w fabryce bodącej największym producentem w Europie środkowo -wschodniej
* Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, duża samodzielność w podejmowaniu decyzji
* Możliwość rozwoju zawodowego
* Transparentny system prowizyjny bez ustalonych limitów