Oferta pracy – Elektryk

Region:

Miejsce ogłoszenia: Courchevel

Telefon: 48 533 734 844

Cena:

Wyświetlono: 92 razy

Treść ogłoszenia:

AP VECTOR
Nowoczesna i prężnie rozwijająca się agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim.

Obecnie dla naszego klienta – renomowanej francuskiej firmy budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK

Obowiązki:
• rozkładanie instalacji elektrycznych w domach i budynkach przemysłowych;
• podłączanie skrzynek elektrycznych;
• podłączanie bram, wideofonów i wszelkie inne prace związane z elektryką.

Wymagania:
• ubezpieczenie w ZUS-ie (ew. KRUS-ie);
• doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop);
• opłacone mieszkanie w dobrym standardzie;
• opłacony dojazd do Francji oraz powrót do kraju (również transport na miejscu);
• odzież roboczą oraz narzędzia;
• atrakcyjne wynagrodzenie.

MOŻLIWOŚĆ PRACY DŁUGOTERMINOWEJ!