Oferta biura pracy – Zbrojarz/ Betoniarz

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Strasburg

Telefon: 789405802

Cena:

Wyświetlono: 91 razy

Treść ogłoszenia:

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków
– praca na budowach przy produkcji prefabrykatów betonowych np. zbiorników do oczyszczalni wody, biogazowni itp.
– montaż szalunków i rusztowań,
– zalewanie form betonem, wylewanie stropów itp.
– praca na podstawie rysunku technicznego

Oferujemy:
– zatrudnienie bezpośrednio w firmie francuskiej (umowa CDI)
– atrakcyjne wynagrodzenie
– wysoki dodatek dzienny
– stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu

Planowane spotkanie z firma francuską na początku stycznia 2018 !
Wymagania

– wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
– doświadczenie w pracach betoniarsko-zbrojarskich,
– umiejętność czytania rysunku technicznego,
– samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
– prawo jazdy kat. B
– mile widziana komunikatywna znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki, francuski

Osoby zainteresowane ofertą pracy we Francji prosimy o przesłanie swojego CV pod adres: rekrutacja@ipf.jobs