Oferta biura pracy – Tapicer/Monter Podlog PCV we Francji

Miejsce ogłoszenia: Dijon

Telefon:

Cena:

Wyświetlono: 26 razy

Oferta pracy we Francji

Francuska Agencja pracy AB2PRO France poszukuje kandydatów na stanowisko:

Parkieciarz/Tapicer/Monter Podlog PCV

Opis stanowiska :

– Montaz wykladzin

– Montaz linoleum

– Montaz podlog PCV

– Umiejetnosc kladzenia parkietow

– Wstepne przygotowywanie podloza

Wymagania:

– Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

– Doświadczenie w montażu podlug PCV i wyzej wymienionych prac

– Mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy :

– Kontrakt na francuskich warunkach (ubezpieczenie socjalne i zdrowotne, składki

emerytalne, podatki odprowadzane we Francji)

– Zakwaterowanie gwarantowane

– Opieka koordynatora polskojęzycznego: tłumaczenia i administracja

– 43h tygodniowo

– Atrakcyjne wynagrodzenie, min.10€ netto/h!!!!!

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji na: mk@ab2pro.com

Wyślij wiadomość do sprzedającego