Oferta biura pracy – Pokojowy/ Pokojowa, Pomocnik hotelowy

Region: Owernia-Rodan-Alpy

Miejsce ogłoszenia: Lyon

Telefon: + 48 (0 81) 532 24 32

Cena: 9,67 € brutto/h

Wyświetlono: 57 razy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy we Francji w branży hotelarskiej w sezonie zimowym 2017/2018 .

Oferujemy pracę na stanowiskach:

Pokojowy/ Pokojowa

Pomocnik hotelowy

Zakres obowiązków zgodny z zajmowanym stanowiskiem.

Wymagania:

– Doświadczenie zawodowe na jednym z ww. stanowisk pracy.

– Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub języka angielskiego.

– Miła aparycja i wysoka kultura osobista.

– Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność.

– Samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

– Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.

Oferujemy:

– Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

– Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek;

– Bezpłatne wyżywienie oraz zakwaterowanie;

– Stawkę godzinową 9,76 € brutto/h oraz dodatki;

– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;

– Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres zagranica@intemporis.eu lub poprzez przycisk Aplikuj.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.