Oferta biura pracy – Płytkarz (na klej i zaprawę)

Region: Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże

Miejsce ogłoszenia: Nicea

Telefon: 0 81 532 24 32

Dodane przez: In Temporis

Cena:

Wyświetlono: 149 razy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy budowlanej, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Płytkarz

Zakres obowiązków:

Układanie płytek ceramicznych na klej i na zaprawę (chape).
Przygotowywanie podłoża (oczyszczanie, wyrównanie).
Fugowanie.
Praca ze szlifierką, maszynką do cięcia płytek, linijką, pompą do zapraw.

Wymagania:

Doświadczenie na ww. stanowisku pracy minimum 3 lata.
Dokładność, precyzja, szybkość w wykonywaniu pracy.
Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego (przynajmniej jedna osoba w ekipie).
Auto dyspozycyjne na wyjazd- warunek konieczny.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.
Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1, składki odprowadzane od średniej krajowej).
Stawkę godzinową 11,00 € brutto, dietę wyżywieniową za dzień roboczy 9,77 € netto + dodatki.
Zakwaterowanie organizowane i dofinansowane przez Pracodawcę.
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.
Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.