Oferta biura pracy – Monter płyt kartonowo –gipsowych/ Plakista

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Metz

Telefon: 815322432

Cena:

Wyświetlono: 14 razy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży ogólnobudowlanej poszukujemy:

Monterów płyt kartonowo –gipsowych/ Plakistów

Zakres obowiązków:

-Montaż płyt kartonowo- gipsowych;

-Stawianie ścianek i sufitów;

-Doublage;

-Montaż izolacji (dociepleń wewnętrznych);

-Szpachlowanie;

-Szlifowanie.

Wymagania:

-Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku (5 lat);

-Doświadczenie w pracy na systemach francuskich (doublage, plaster miodu);

-Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego;

-Znajomość rysunki technicznego oraz czytania planów;

-Pracowitość, sumienność;

-Duża samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

-Legalne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

-Stawkę godzinową 11,00 e brutto;

-Dodatek żywieniowy (prime panier-9,45 euro netto);

-Premia końca misji wypłacana w każdym miesiącu;

– Premia urlopowa 10%;

-Zapewnione zakwaterowanie dofinansowane przez pracodawcę;

-Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej. Licencja Agencji nr 1954.