Oferta biura pracy – Monter płyt kartonowo –gipsowych/ Malarz (z językiem francuskim)

Region: Owernia-Rodan-Alpy

Miejsce ogłoszenia: Valence

Telefon: 815322432

Cena: 11,50

Wyświetlono: 44 razy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.
Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży ogólnobudowlanej poszukujemy

Montera płyt kartonowo –gipsowych/ Malarza (z językiem francuskim)

Zakres obowiązków:
-Montaż płyt kartonowo- gipsowych;
-Stawianie ścianek i sufitów;
-Doublage;
-Montaż izolacji (dociepleń wewnętrznych);
-Szpachlowanie;
-Szlifowanie.
-Malowanie.

Wymagania:
-Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku (mile widziane na kontraktach zagranicznych)
-Doświadczenie w pracy na systemach francuskich (doublage, plaster miodu) ;
-Komunikatywna znajomość języka francuskiego (warunek konieczny);
-Znajomość rysunki technicznego oraz czytania planów;
-Pracowitość, sumienność;
-Duża samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
-Legalne zatrudnienia w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową;
-Stawkę godzinową 11,50 e brutto;
-Dodatek żywieniowy (prime panier-9,78 euro netto);
-Premia końca misji wypłacana w każdym miesiącu (10%);
– Premia urlopowa 10%;
-Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie;
-Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej. Licencja Agencji nr 1954.