Oferta biura pracy – Magazynier /Operator wózka widłowego

Miejsce ogłoszenia: Saint Witz

Telefon: 0 81 532 24 32

Cena:

Wyświetlono: 74 razy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy we Francji na stanowisku:

Magazynier /Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:

– Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych wózkiem widłowym;

– Kompletowanie zamówien;

– Przemieszczanie opon 10-15kg na palety;

– Uporządkowanie towarów oraz inne prace magazynowe.

Wymagania:

– Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania;

– Doświadczenie min. rok w pracy jako operator wózka;

– Znajomość komunikatywna języka angielskiego lub francuskiego;

– Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym, w tym w godzinach nocnych;

– Mile widziany samochód na wyjazd.

Oferujemy:

– Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

– Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek;

– Stawkę godzinową (9,67 e/brutto ) + dodatki ( premia końca misji wypłacana w każdym miesiącu oraz premia urlopowa);

– Bezpłatne zakwaterowanie;

– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;

– Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres zagranica@intemporis.eu lub poprzez przycisk Aplikuj.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyślij wiadomość do sprzedającego