Oferta biura pracy – Kierowca

Region: Koryska

Miejsce ogłoszenia: Ajjacio

Telefon: + 48 (0 81) 532 24 32

Cena:

Wyświetlono: 35 razy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, firmy budowlanej, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy we Francji na stanowisku:

KIEROWCA C+E

Zakres obowiązków:

– Załadunek i rozładunek pojazdu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

– Transport materiałów budowlanych.

– Kontrola stanu technicznego pojazdu.

Wymagania:

– Prawo jazdy kat. C+E.

– Udokumentowane doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku.

– Komunikatywna znajomość języka francuskiego.

– Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:

– Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.

– Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.

– Stawkę godzinową 11,31 € brutto oraz dietę wyżywieniową 3,81 € netto + dodatki;

– Bezpłatne zakwaterowanie;

– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;

– Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.