Agencja pracy tymczasowej – Spawacz Mag

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Laval

Telefon:

Dodane przez: Patrycja Michałowska

Cena:

Wyświetlono: 36 razy

IPF Group, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje pracowników do pracy we Francji na stanowisku:

Spawacz 135 MAG

Miejsce pracy: Francja, ok. Laval

Opis stanowiska pracy:

– spawanie konstrukcji stalowych oraz wagonów kolejowych metodą 135

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie i premie
– pracę w polskim zespole
– zorganizowany transport i zakwaterowanie
– bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– mile widziany aktualny certyfikat BW lub FW
– dyspozycyjność do wyjazdu za granicę
– mile widziane prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV pod adres: partycja.michalowska@ipf.jobs lub kontakt pod numer 789405802