Agencja pracy tymczasowej – Monter płyt KG

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Paryż

Telefon: 503345904

Dodane przez: Angelika

Cena:

Wyświetlono: 120 razy

INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy- nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Monter płyt K-G
Miejsce pracy: Francja

Obowiązki:
– montaż płyt kartonowo-gipsowych, szpachlowanie zgodnie z francuskimi normami
– czytanie planów
– wyznaczanie (trasowanie) poziome, pionowe
– montaż konstrukcji/szkieletu

Wymagania:
– min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku montera płyt k/g we Francji
– znajomość norm francuskich
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz
– asertywność
– dobra kondycja fizyczna
– umiejętność pracy w grupie
– zaangażowanie

Mile widziane:
– znajomość języka francuskiego (na poziomie pozwalającym swobodny kontakt z pracodawcą)
– własny samochód do wyjazdu

Oferujemy:
– francuską umowę o pracę tymczasową
– stawkę godzinową+ premie
– bezpłatne zakwaterowanie
– opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
– pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie na adres email: angelika.hajduga@interimax.com

Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 – 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.