Agencja pracy tymczasowej – Monter maszyn rolniczych – ok. Brestu

Region: Bretania

Miejsce ogłoszenia: Brest

Telefon: 502854379

Dodane przez: Natalia Przybyłko

Cena:

Wyświetlono: 111 razy

IPF Group, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje pracowników do pracy we Francji na stanowisku:

Monter maszyn rolniczych
Miejsce pracy: ok. Brestu, Francja
Planowana data rozpoczęcia pracy: marzec 2018

Opis stanowiska pracy:
– montaż podzespołów do przyczep rolniczych (zawieszenie, hydraulika siłowa, koła)

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– znajomość rysunku technicznego
– dyspozycyjność do wyjazdu za granicę
– mile widziane prawo jazdy kat. B
– mile widziana znajomość j. francuskiego

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie i premie
– pracę w polskim zespole
– zorganizowany transport i zakwaterowanie
– bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres: natalia.przybylko@ipf.jobs lub kontakt pod numerem 502 854 379