Agencja pracy tymczasowej – Monter instalacji grzewczych

Region: Francja

Miejsce ogłoszenia: Macon

Telefon: 789405802

Dodane przez: Patrycja Michałowska

Cena:

Wyświetlono: 108 razy

IPF Group, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje montera instalacji grzewczych we Francji:

Opis stanowiska pracy:

-Montowanie instalacji grzewczych

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
– atrakcyjne zatrudnienie
– pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania
– zdalne załatwienie formalności (wypełnienie dokumentów kadrowych)
– zapewniamy bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji
– możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych (świadczenia rodzinne, emerytura itp.)

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz
– mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
– samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV pod adres: patrycja.michalowska@ipf.jobs lub kontakt pod numer 789405802