Firma Jobs Plus, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, renomowanej francuskiej firmy budowlanej poszukuje Kandydatów na stanowisko:

DEKARZ/CIEŚLA

Opis stanowiska:
- Wykonywanie więźb dachowych
- Montaż różnego typu pokryć dachowych (dachówka, gont, łupki, blacha)
- Prace izolacyjne (izolacje foliami wodoszczelnymi, montaż płyt izolacyjnych)
- Wykonywanie obróbek dachowych i okuć oraz ich montaż
- Montaż stolarki okiennej dachowej

Wymagania:
- Min. 5 lat doświadczenia w pracach dekarskich i ciesielskich
- Komunikatywna znajomość języka francuskiego
- Umiejętność pracy w ekipie
- Posiadanie udokumentowanych kwalifikacji (świadectwa pracy, referencje)
- Precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy

Oferujemy:
- Praca w przyjaznej atmosferze z kompetentnym zespołem współpracowników
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Długoterminowy kontrakt
- Zakwaterowanie opłacone i zorganizowane przez pracodawcę

Miejsce pracy: Belgia/Francja
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja[at]jobsplus.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350/1a 1350/1b 1350/2 1350/3